BLOG

Yeni evlenen çiftlere dekorasyon önerileri

Yeni evlenen çiftler için ev dekorasyonuyla ilgili önerilerimizi okumadan alışverişe başlamayın

Yeni evlenen çiftlere dekorasyon önerileri

Son yıllara baktığımızda sosyal medyanın, birçok sektörün ve iş kolunun büyümesinde, marka değerinin artırılmasında ve e-ticaretin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu görüyoruz. Bugün markaların çoğu sosyal medyayı daha etkili kullanabilmek için kendini geliştiriyor. Neden mi?

Çünkü dünya genelinde en çok ziyaret edilen 10 web sitesinin 5 i sosyal ağ siteleridir.

Facebook tarafından yapılan bir açıklama ile, aylık 1.19 milyar aktif kullanıcıya, 874 milyon mobil kullanıcıya ve günlük 728 milyon aktif kullanıcıya ulaşıldığı belirtilmiştir.

Alexa istatistiklerine göre ise Facebook, 31 Ağustos 2013 itibarıyla; Dünya'nın en fazla ziyaret edilen 2. web sitesidir. İnternette yaklaşık 8 milyar web sitesi varken, Facebook tek başına, web trafiğinin yaklaşık %12.73‘ünü sağlamaktadır.

Ayrıca sosyal ağlardaki aktif kullanıcıların %55’ i markaları ve ürünleri takip etmektedir. Rakamlar bize sosyal medyada daha az maliyetle daha çok kişiye ulaşabileceğimizi gösteriyor. Firmalar ve markalar sosyal ağlarda kendi kitlelerini oluşturarak, müşterileriyle iletişimini artırma ve olumsuzlukları kontrol etme şansına sahip olmaktadır. Araştırmalara göre sosyal ağları kullanan şirketlerin %49′a varan oranlarda satışlarını artırdıkları görülmektedir.

Biz de, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan Facebook, Twitter, Google Plus, Youtube, Instagram, LinkedIn vb. gibi sosyal medya siteleri üzerinden size özel firma profilleri, sponsor sayfalar oluşturarak takipçi ve beğenme sayılarınızı arttırma, kampanyalar, duyurular vb. özelliklerle hedef kitlenize hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, hatırlatma ve marka değerinizi yükseltmeye yönelik çeşitli sosyal medya ve içerik hizmetleri sunmaktayız.

Önümüzdeki aylarda çok moda olacak 10 trend

Önümüzdeki aylarda çok moda olacak 10 trend

  • 29 Ekim 2015, Perşembe

Önümüzdeki aylara damga vuracak moda trendlerini herkesten önce öğrenmeye ne dersiniz?


Sonbahar indiriminde ne almalı?

Sonbahar indiriminde ne almalı?

  • 29 Ekim 2015, Perşembe

Bu hafta sonbahar için alışverişe çıkacaksanız göz atmanız gereken ilk ürünleri sizin için seçtik.


Japonlardan Ev Tekstili Önerileri

Japonlardan Ev Tekstili Önerileri

  • 28 Ekim 2015, Çarsamba

Ev tekstil ürünleri üreten fabrikaların temsilcileri ile bir araya geldik